Allahindlus!

Virmalised šokolaadipudelid marjamaitselise alkoholitäidisega 150g

150g

Tähtede vahel helkivad virmalised kannavad endas tõelist põhjamaa hinge. Hinge, mis on karge ja kauge, kosutav ja kaunis. Niisuguse taeva all kasvavad ka põhjamaised marjad, mille maitsega alkoholitäidis on nüüd lisandiks meie šokolaadile. Nii leiadki sellest karbist igati hiilgava koosluse, kus saavad kokku kirss, mustsõstar ja jõhvikas. Siin on tibake teravat, kosutavalt hapukat ja mõnusalt magusat.
Naudi Sinagi Virmaliste võlu – nüüd on need Sulle lähemal, kui kunagi varem.

9,79 € 7,80 €
65,27 € 52,00 €/kg

Laos

Muuda kogust
Tähtede vahel helkivad virmalised kannavad endas tõelist põhjamaa hinge. Hinge, mis on karge ja kauge, kosutav ja kaunis. Niisuguse taeva all kasvavad ka põhjamaised marjad, mille maitsega alkoholitäidis on nüüd lisandiks meie šokolaadile. Nii leiadki sellest karbist igati hiilgava koosluse, kus saavad kokku kirss, mustsõstar ja jõhvikas. Siin on tibake teravat, kosutavalt hapukat ja mõnusalt magusat. Naudi Sinagi Virmaliste võlu – nüüd on need Sulle lähemal, kui kunagi varem.
Toote kaal
150 g
Tootekood
EAN: 4740012600350
suhkur, vesi, kakaomass, piiritusjoogid (alk 30 % vol), kakaovõi, piiritus, jõhvikaekstrakt, piiritusjook (alk 45 % vol), emulgaator (letsitiin), lõhna- ja maitseained. Alkoholisisaldus 4,2 massiprotsenti. Täidist 73%. Säilitusaineteta. Võib sisaldada vähesel määral erinevaid pähkleid, gluteeni sisaldavaid teravilju, muna- ja piimatooteid.