UUS PAKEND! Anneke piimašokolaadikommid 144g

144g

Avades kommikarbi tervitavad sind suus sulavast piimašokolaadist valmistatud armsad südamekujulised kommid. Silmapaistev ja rõõmsavärviline kommikarp on oodatud külakost iga olulise sündmuse puhul. Kusjuures Annekese kinkimiseks ei pea isegi tähtpäev olema, sest vahvad südamekujulised kommid valmistavad nii väikestele kui suurtele maiasmokkadele rõõmu igal ajal.

4,29 €
29,79 €/kg

Laos

Muuda kogust
Anneke piimašokolaad on alates aastast 1945 olnud Kalevi kõige piimasem šokolaad ja seega rõõmustanud oma kohalolekuga magusasõpru juba enam kui pool sajandit. Avades kommikarbi tervitavad sind sellest samast suussulavast piimašokolaadist valmistatud armsad südamekujulised kommid. Silmapaistev ja rõõmsavärviline kommikarp on oodatud külakost iga olulise sündmuse puhul. Kusjuures Annekese kinkimiseks ei pea isegi tähtpäev olema, sest vahvad südamekujulised kommid valmistavad nii väikestele kui suurtele maiasmokkadele rõõmu igal ajal. Ei usu? Proovi järele!
Toote kaal
144 g
Mõõdud
270 × 26 × 180 mm
Tootekood
EAN: 4740012028659
suhkur, kakaovõi, täispiimapulber, koorepulber (piim), kakaomass, emulgaator (letsitiin), vanilliin. Kakao sisaldus vähemalt 30%.
Võib sisaldada vähesel määral erinevaid pähkleid, maapähklit, gluteeni sisaldavaid teravilju ja munatooteid.

Veel magusaid maitseid