Möller’s Omega-3 Cardio

93,94 g

See on ainulaadne toode Eestis, mille koostises on ühendatud lausa kolm looduslikku oomega-3-rasvhapet: kalast pärinev dokoheksaeenhape (DHA) ja eikosapentaeenhape (EPA) ning taimedest pärit alfa-linoleenhape (ALA). ALA külmpressitud linaseemneõlist DHA + EPA merekalast.

15,49 €
164,89 €/kg

1 laos

Muuda kogust
See on ainulaadne toode Eestis, mille koostises on ühendatud lausa kolm looduslikku oomega-3-rasvhapet: kalast pärinev dokoheksaeenhape (DHA) ja eikosapentaeenhape (EPA) ning taimedest pärit alfa-linoleenhape (ALA). ALA külmpressitud linaseemneõlist DHA + EPA merekalast. On tõestatud, et väärtuslikud oomega-3-rasvhapped DHA, EPA ja ALA on tähtsad:
  • vererõhule,
  • südame tööle,
  • kolesterooli normaalsele tasemele.
Oomega-3-rasvhapped DHA ja EPA on kasulikud normaalsele südametegevusele ja vererõhule. ALA aitab hoida kolesterooli normaalsel tasemel. Positiivne mõju südametegevusele ilmneb siis, kui tarbite päevas 250 mg EPA ja DHA, vererõhule – 3 g EPA ja DHA, kolesterooli normaalsele tasemele – 2 g ALA. Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatud kogust. Toidulisandit ei kasutata mitmekülgse ja tasakaalustatud toitumise asendajana. Ei asenda tervislikku eluviisi. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Kasutamine koos teiste toodetega: Möller’s Omega-3 Cardio kapsleid võib ohutult kasutada teiste Möller’si toodetega ja mitme müügil oleva multivitamiiniga. Kui Teil on kahtlusi, pidage nõu arsti või apteekriga. Möller’s – Tervele kehale. Terveks eluks.
Toote kaal
93.94 g
Tootekood
EAN: 7028157110192

Koostisosad: kalaõli kontsentraat (triglütseriidid), linaseemneõli, želatiin, niiskusesäilitaja (glütserool), toiduvärv (karamell), DL- α-tokoferüülatsetaat (vitamiin E).