Möller’s Dobbel Immunity

Möller’s Dobbel Immunity on kontsentreeritud kalaõli, milles on suurendatud D-vitamiini kogus. See toidulisand sisaldab ainulaadset kombinatsiooni naturaalsetest, kalast pärinevatest oomega-3-rasvhapetest ning asendamatutest rasvlahustuvatest D-, A- ja E-vitamiinidest.

18,99 
211,00  /kg

Availability: Laos

kalaõli kontsentraat (triglütseriidid), veiseželatiin (kapsli materjal), tardaine (glütserool), DL-α-tokoferüülatsetaat (vit. E), antioksüdant (tokoferoolide segu), lõhna- ja maitsetugevdaja (vanilliin), retinüülpalmitaat (vit. A), kolekaltsiferool (vit. D).

Kaal 0.090 kg

Möller’s Dobbel Immunity on kontsentreeritud kalaõli, milles on suurendatud D-vitamiini kogus. See toidulisand sisaldab ainulaadset kombinatsiooni naturaalsetest, kalast pärinevatest oomega-3-rasvhapetest ning asendamatutest rasvlahustuvatest D-, A- ja E-vitamiinidest. Need toitained on tähtsad normaalsele:

  • immuunsüsteemi toimimisele,
  • ajule ja nägemisele,
  • südametegevusele.

Kalaõlis leiduvaid oomega-3-rasvhappeid EPA ja DHA organism ei sünteesi ja seetõttu peame neid saama toiduga ja/või toidulisanditega. DHA on tähtis ajule ja aitab säilitada normaalset nägemist. DHA ja EPA on tähtsad normaalsele südametegevusele. Positiivne mõju nägemisele ja ajule ilmneb siis, kui päevas tarbitakse 250 mg DHA, südametegevusele – 250 mg EPA ja DHA.

A- ja D-vitamiinid on tähtsad immuunsüsteemi normaalsele toimimisele. D3-vitamiin on tähtis luude, hammaste ja lihaste normaalse seisundi tagamiseks. Eestlastel on sageli D3-vitamiini puudus, kuna selle sünteesimist stimuleerivad päikesekiired ja nende rohkuse üle me uhkustada ei saa. A-vitamiin on tähtis naha tervisliku seisundi tagamiseks ja aitab säilitada normaalset nägemist.

Toidulisand Möller’s Dobbel Immunity sisaldab samu väärtuslikke aineid, mida on rikkalikult vedelas Möller’si tursamaksaõlis. See on võrdväärne alternatiiv, mis on mõeldud inimestele, kes ei soovi vedelat kalamaksaõli. Norras, kus toodetakse Möller’si kalamaksaõli, on Möller’s Dobbel Immunity juba 10 aastat olnud kõige populaarsem toode.

Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatud kogust. Toidulisandit ei kasutata mitmekülgse ja tasakaalustatud toitumise asendajana. Ei asenda tervislikku eluviisi. Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Kasutamine koos teiste toodetega: Möller’s Dobbel Immunity kapsleid võib kasutada koos multivitamiinidega, kuid tuleb hoolikalt kombineerida toodetega, milles on D-vitamiini päevane norm.

Möller’s – Tervele kehale. Terveks eluks.