Livol MONO Kummikarud D-vitamiiniga N60 (Suhkruvabad)

120 g

LIVOL MONO D3-vitamiiniga kummikarud on pehmed marjamaitselised kergesti näritavad vitamiinid, mis on mõeldud igapäevaseks tarbimiseks kogu perele. Suhkruvabad.

Kasutamine: 3-aastased ja vanemad lapsed – 1 karu päevas.

14,99 €
124,92 €/kg
Muuda kogust
LIVOL MONO D3-vitamiiniga kummikarud on pehmed marjamaitselised kergesti näritavad vitamiinid, mis on mõeldud igapäevaseks tarbimiseks kogu perele. Suhkruvabad. Skandinaavia kõrge kvaliteediga toode on suurepärane D3-vitamiini allikas üle 3-aastastele lastele ja täiskasvanutele. Maitsvad ja kõik teie lemmik kaisukaru kujulised kummikarud on ideaalne valik, kui teil on raskusi tablettide neelamisega. Selles sisalduv D-vitamiin aitab säilitada immuunsüsteemi normaalset toimimist, hammaste, luude ja lihaste igapäevast funktsioneerimist. Soovitatavat päevast annust ei tohi ületada. Liigsel tarbimisel võib olla lahtistav toime. On oluline, et toitumine oleks tasakaalustatud vastavalt tervisliku eluviisi põhimõtetele. Toidulisandid ei asenda mitmekesist ja tasakaalustatud toitumist.
Toote kaal
120 g
Tootekood
EAN: 7070866029616
Vitamiinid Sisaldus 1 kummikarus NRV*
Vitamiin D 10 mg 200 %

Koostis: täiteaine (maltitoolisiirup), želatiin, hape (õunhape), porgandi ja mustsõstra kontsentraat, maasikaekstrakt, looduslik lõhna- ja maitseaine, kookospähkli ja rapsi keskmise ahelaga triglütseriidid, kolekaltsiferool (vit. karnaubavaha), magusaine (sukraloos).