Livol Extra Vitamiinikarud D-vitamiiniga N75

150 g

LIVOL MONO D3-vitamiiniga kummikarud on pehmed marjamaitselised kergesti näritavad vitamiinid, mis on mõeldud igapäevaseks tarbimiseks kogu perele.

Suhkruvabad.

Kasutamine: 3-aastased ja vanemad lapsed – 1 karu päevas.

Soovitatavat päevast annust ei tohi ületada.

Toidulisand ei asenda mitmekesist ja tasakaalustatud toitumist. Ülemäärane tarbimine võib põhjustada kõhulahtisust. Hoida toatemperatuuril kuivas ja lastele kättesaamatus kohas.

On oluline, et toitumine oleks tasakaalustatud vastavalt tervisliku eluviisi põhimõtetele.

18,99 €
126,60 €/kg
Muuda kogust
LIVOL Extra Kummikarud  D-vitamiiniga pehmed marjamaitselised kergesti näritavad kummised tabletid, mis on mõeldud igapäevaseks tarbimiseks kogu perele. Suhkruvabad.  Skandinaavia kõrge kvaliteediga toode on suurepärane D-vitamiini allikas üle 3-aastastele lastele ja täiskasvanutele. Kaisukaru kujulised kummikarud on ideaalne valik, kui teil on raskusi tablettide neelamisega. Tootes sisalduv D-vitamiin aitab säilitada immuunsüsteemi normaalset toimimist, hammaste, luude ja lihaste igapäevast funktsioneerimist. Toote netokogus 150 grammi
Toote kaal
150 g
Tootekood
EAN: 7070866030933
Vitamiinid Sisaldus 1 kummikarus NRV*
Vitamiin D 10 mg 200 %

 

mahuaine (maltitoolisiirup), želatiin, hape (õunhape), porgandi- ja mustasõstra kontsentraat, maasikaekstrakt, looduslik lõhna- ja maitseaine , kookospähkli ja rapsi keskmise ahelaga triglütseriidid, vitamiin (kolekaltsiferool), glaseeraine (karnaubavaha), magusaine (sukraloos).