Litozin Active

30,6 g

15,99 
444,17 /kg

Magneesiumhüdroksiid, koer-kibuvitsa pulbri ekstrakt, mis sisaldab 10% Rosenoid kompleksi [vitamiin C (L-askorbiinhape), flavonoidid, karoteenid, triterpeenhapped, galaktolipiidid], maltodekstriin, maisitärklis, glaseerained (rasvhapete magneesiumsoolad, hüdroksüpropüülmetüültselluloos, talk, modifitseeritud tärklis, hüdroksüpropüültselluloos, karnaubavaha), mahuained (ristseotud naatriumkarboksümetüültselluloos), niiskusesäilitaja (glütserool), püridoksiinhüdrokloriid, tiamiinmononitraat, vasksulfaat, keskmise ahelaga triglütseriidid (kookosõlist).

Kaal 0.036 kg

Liigestele ja kõhredele

Koer-kibuvitsa pulbri ekstrakt on valmistatud patenteeritud tehnoloogiat kasutades. Selle protsessi tulemuseks on optimaalne toimeainete koostis – Rosenoid kompleks. See on optimaalne kombinatsioon aktiivsetest toimeainetest nagu galaktolipiidid, triterpeenhape, C-vitamiin, flavonoidid ja karotenoidid. Koer-kibuvits aitab säilitada terveid ning liikuvaid liigeseid. C-vitamiin aitab kaasa normaalsele kollageeni moodustumisele, mis on vajalik luude ja kõhrede funktsiooni toetamiseks. Vask aitab hoida sidekoe normaalset struktuuri lihaste funktsiooniks.  Magneesium aitab kaasa normaalsele lihaste tööle. Kurnatuse vähendamiseks ja energia säilitamiseks
Magneesium, tiamiin ja vitamiin B6 vähendavad väsimustunnet ja kurnatust, aitavad kaasa kaasa normaalsele energiavahetusele.
Vitamiin B6 aitab kaasa normaalsele valgu ja glükogeeni metabolismile.
Tiamiin aitab hoida normaalset südame funktsiooni.
Oluline on toituda mitmekülgselt ja tasakaalustatult ning harrastada tervislikku elustiili.