Klassikaline, karamelliga, kakaotuumatüki ja vaarikaga valik martsipanikomme 300g

300 g

Klassikaline, karamelliga, kakaotuumatüki ja vaarikaga valik martsipanikomme

7,69 €
25,63 €/kg

Laos

Muuda kogust
Peamiselt mandlitest ning tuhksuhkrust koosnev martsipan on üks vanimaid maiustusi, mida on Eestimaal toodetud juba kaugest keskajast peale. Algselt valmistati toona ravimina ja praegu maiusena tuntud martsipani Euroopa vanimas järjepidevalt tegutsenud apteegis – Tallinna Raeapteegis – hiljem haarasid aga martsipaniohjad enda kätte suhkrupagarid, kelle hulka kuulusid ka Kalevi kommivabriku eelkäijad. Hea ja kvaliteetne martsipan on ka tänapäeval kõrgelt hinnatud maiustus ning just sellist, parimat ja kõrgeima kvaliteediga martsipani Kalevi kommivabrikus siiani ka toodetakse.
Toote kaal
300 g
Tootekood
EAN: 4740012028512
suhkur, mandel 19%, kakaomass, lõssipulber (piim), kakaovõi, glükoosisiirup, karamell (glükoosi-fruktoosisiirup, magustatud kondenspiim (kondenspiim, suhkur), või (piim), suhkur, vesi, sool), kakaotuumatükid, piiritus, külmkuivatatud vaarikatükid, brändi, emulgaator (letsitiin), stabilisaator (invertaas), lõhna- ja maitseained.
Säilitusaineteta. Võib sisaldada vähesel määral erinevaid pähkleid, maapähklit, gluteeni sisaldavaid teravilju ja munatooteid.

Veel magusaid maitseid