KASTIPAKKUMINE – Saarepiiga piimašokolaad leiva ja jõhvikaga 300g x 10tk

3000 g

Eesti rahvuseeposest “Kalevipoeg” inspireeritud Kalev Eepose sarja šokolaade iseloomustavad puhtad maitsed ja naturaalsed, eestlaste jaoks omased ja meelepärased lisandid. Selles suussulavas piimašokolaadis on lisanditena kasutusel krõbedad leivatükikesed ja naturaalsed külmkuivatatud jõhvikad. Leib on eestlase toidulaual igapäevane, traditsiooniline ja asendamatu toiduaine ning sobib seega hästi eeposešokolaadide maitsete hulka. Jõhvikas on marjadest üks kasulikumaid. Näiteks aitab see võidelda südame- ja veresoonkonnahaigustega. Mineraalainetest sisaldab jõhvikas olulisel määral kaaliumit, fosforit, magneesiumit ja kaltsiumit, kuid eriti väärtuslikuks teeb jõhvika selle kõrge raua- ja joodisisaldus. Toode pälvis 2022. aasta Eesti Parima Kondiitritoote tiitli.

48,90 €
16,30 €/kg

Laos

Toodet kastiga ostes on tavahinnaga kasti hind ostukorvis täishinnast -5% soodsam
Muuda kogust
Eesti rahvuseeposest "Kalevipoeg" inspireeritud Kalev Eepose sarja šokolaade iseloomustavad puhtad maitsed ja naturaalsed, eestlaste jaoks omased ja meelepärased lisandid. Selles suussulavas piimašokolaadis on lisanditena kasutusel krõbedad leivatükikesed ja naturaalsed külmkuivatatud jõhvikad. Leib on eestlase toidulaual igapäevane, traditsiooniline ja asendamatu toiduaine ning sobib seega hästi eeposešokolaadide maitsete hulka. Jõhvikas on marjadest üks kasulikumaid. Näiteks aitab see võidelda südame- ja veresoonkonnahaigustega. Mineraalainetest sisaldab jõhvikas olulisel määral kaaliumit, fosforit, magneesiumit ja kaltsiumit, kuid eriti väärtuslikuks teeb jõhvika selle kõrge raua- ja joodisisaldus. Toode pälvis 2022. aasta Eesti Parima Kondiitritoote tiitli.
Toote kaal
3000 g
Tootekood
EAN: 4740012037491

Suhkur, täispiimapulber, kakaomass, kakaovõi, leiva tükid 8% (täistera rukkijahu, rapsiõli, riisivalk, vesi, sool), külmkuivatatud jõhvikad 1%, emulgaator (letsitiin), vanilliin, sool. Kakao sisaldus vähemalt 33%. Piimakuivained vähemalt 20%. Võib sisaldada vähesel määral erinevaid pähkleid, maapähkleid ja munatooteid.