Kalev täisteraküpsis Digestive 200g

200 g

Esimene täisterajahu sisaldav küpsis Kalevi vormiküpsiste sortimendis – Kalev täisteraküpsis Digestive. Tegu on populaarse soolakas-magusa täistera sisaldava küpsisega, mis sobib suurepäraselt erinevate kookide, tortide või magustoitude valmistamiseks.

0,99 €
4,95 €/kg

Laos

Muuda kogust
Esimene täisterajahu sisaldav küpsis Kalevi vormiküpsiste sortimendis – Kalev täisteraküpsis Digestive. Tegu on populaarse soolakas-magusa täistera sisaldava küpsisega, mis sobib suurepäraselt erinevate kookide, tortide või magustoitude valmistamiseks. Loomulikult sobib küpsis ka niisama söömiseks. Toote pakendikaaluks on 200g, mille määramisel on lähtutud küpsisepõhjaga kookide retseptidest. Kalevi täisteraküpsise unikaalsus peitub tema kujus – kandline. See teeb väga mugavaks traditsioonilise küpsisetordi valmistamise.
Toote kaal
200 g
Mõõdud
57 × 135 × 57 mm
Tootekood
EAN: 4740012375425

Nisujahu, taimsed rasvad (palmi-, võiseemnikutuumaõli), suhkur, täisteranisujahu 13%, suhkrusiirup, kergitusained (E500, E503), sool. Toodetud Lätis. Säilitusaineteta. Võib sisaldada vähesel määral erinevaid pähkleid, seesamiseemneid, piima- ja munatooteid.