Kadriorg valik pralineekomme 435g

435 g

Suursugune välimus ja tõeliselt maitsev sisu teevad kompvekikarbist Kadriorg suurepärase kingituse. See peidab endas kolme erinevat maitseelamust: suussulavaid mandli-, metspähkli- ja kookose-pralineetäidisega šokolaadikompvekke.

12,99 €
29,86 €/kg
Muuda kogust
Kadriorg – Tallinna barokkpärl! Eesti ainsa tõelise barokklossi – Kadrioru lossi ja pargi – rajas 18. sajandi I poolel Vene tsaar Peeter I, kes kutsus selleks Itaaliast kohale arhitekt Niccoló Michetti. Oma nime Kadriorg, saksapäraselt Katharinenthal, sai lossi- ja pargiansambel vene keisrinna Katariina I järgi. Suursugune välimus ja tõeliselt maitsev sisu teevad kompvekikarbist Kadriorg suurepärase kingituse. See peidab endas kolme erinevat maitseelamust: suussulavaid mandli-, metspähkli- ja kookose-pralineetäidisega šokolaadikompvekke. Hõrku kreemjat sisu katab parajalt paks, ehedast kakaovõist valmistatud šokolaadiglasuur. Hästi tasakaalustatud bukett klassikalistest maitsetest on meeltmööda paljudele.
Toote kaal
435 g
Mõõdud
25 × 366 × 280 mm
Tootekood
EAN: 4740012024606

Suhkur, mandel 15%, kakaovõi, kakaomass, täispiimapulberkoorepulber (piim), india pähkel, kookoshelbed 3%, või (piim), vähendatud rasvasisaldusega kakaopulber, brändi, emulgaator (letsitiin), lõhna- ja maitseained. Säilitusaineteta. Võib sisaldada vähesel määral erinevaid pähkleid, maapähkleid, gluteeni sisaldavaid teravilju ja munatooteid.