Allahindlus!

Felix Tai-pärane nuudliroog rohelise karri ja kookospiimaga kiirtoit topsis 68g

65 g

Nuudlid Tai-pärases kastmes, millele annavad iseloomulikku maitset roheline karri, sidrunhein ja kookospiim. Kiire vahepala juhuks, kui nälg näpistab.
Kerge ja käepärane kiirroog sobib ideaalselt olukorras, kus ei ole võimalik muud toitu valmistada ega hoida toitu stabiilsel temperatuuril. Lisa vaid kuum vesi ning kiire ja maitsev vahepala on valmis 5 minutiga.

1,39 € 0,50 €
21,38 € 7,69 €/kg

30 laos

Muuda kogust
Nuudlid Tai-pärases kastmes, millele annavad iseloomulikku maitset roheline karri, sidrunhein ja kookospiim. Kiire vahepala juhuks, kui nälg näpistab. Kerge ja käepärane kiirroog sobib ideaalselt olukorras, kus ei ole võimalik muud toitu valmistada ega hoida toitu stabiilsel temperatuuril. Lisa vaid kuum vesi ning kiire ja maitsev vahepala on valmis 5 minutiga.
Toote kaal
65 g
Tootekood
EAN: 9000295836859

Nuudlid 58% (nisujahu, rapsiõli, kartulitärklis, sool), tärklis, vadakupulber, kuivatatud köögiviljad (sibulapulber, porgand, rohelised aedoad, porrulauk), piimapulber, koorepulber, kookospiimapulber 3% (sisaldab naatriumkaseinaati), suhkur, sool, naturaalne lõhna- ja maitseaine, vürtsisegu, fermenteeritud sojakaste (sojaoad, sool), passionimahlapulber, laimimahlapulber, oliivõli, sidrunheinapulber. Võib sisaldada vähesel määral muna, sellerit ja sinepit.