“Aitäh” valik piimašokolaadikomme 226g

226 g
“Aitäh” valik piimašokolaadikomme
7,49 €
33,14 €/kg

Laos

Muuda kogust
Kui on soov väljendada kellelegi oma siirast tänu, siis on magus kingitus selleks igati sobiv. Eriti veel siis, kui tänusõnad kenasti kommikarbi kaanele seatud. Eestikeelse sõnumi ja kauni kujundusega kommikarbi üle tunneb heameelt nii õrnema soo esindaja kui ka meesterahvas. Suurepäraste maitseelamustega pakub rõõmu ka pakendi sisu. Kommikarbist leiab suussulavad piimašokolaadikommid, mille sees metspähkli-, pistaatsia- või karamellitäidis.
Toote kaal
226 g
Mõõdud
26 × 180 × 270 mm
Tootekood
EAN: 4740012028697
piimatäidis (valge šokolaad (täispiimapulber, kakaovõi, vadakupulber (piim), lõssipulber (piim), glükoos, emulgaator (letsitiin), looduslik vanilli lõhna- ja maitseaine), taimsed rasvad (palmituuma-, palmiõli), suhkur, glükoos), suhkur, täispiimapulber, karamellitäidis (glükoosi-fruktoosisiirup, magustatud kondenspiim, soolane või (piim), suhkur, vesi, sool), kakaovõi, kakaomass, metspähklipasta, pistaatsiapasta, emulgaator (letsitiin), lõhna- ja maitseained, vanilliin, sool.
Säilitusaineteta. Võib sisaldada vähesel määral erinevaid pähkleid, maapähklit, gluteeni sisaldavaid teravilju ja munatooteid.