1. Vali soovitud toode ja lisa see ostukorvi.
  Sobiva toote leidmiseks võid kasutada ka tootekategooriate üleval asetsevat otsingukasti. Kirjuta sinna märksõna ja vajuta „otsi“.
 2. Ostukorvi sisu saad vaadata lehe parempoolses ülemises nurgas asetsevale „ostukorvile“ liikudes kursoriga.
  Kui soovid toodet ostukorvist eemaldada, siis kliki tooterea lõpus asetsevalt ristikesele.
 3. Tellimuse vormistamiseks vajuta „maksma“. Täida isikuandmed ja tarneinfo ning suundu maksma. Ostu eest saad tasuda pangalingi kaudu (Swedbank, SEB, LHV, Luminor, Coop).
 4. Tellimuse kättesaamiseks vali, kas soovid tellimuse kätte saada mõnes meie Kalevi kommipoest või soovid oma tellimust Itella pakiautomaati.
 5. Pärast ostu sooritamist ja tellimuse eest tasumist saadame Sulle e-kirjaga teate tellimuse kättesaamisest. Tellimuse kinnitusega koos saadame ka e-kirjaga arve-saatelehe, mille järgi saad kaupa kontrollida.
 6. Kui tellimus on meie poolt täidetuks märgitud, saadetakse Sulle e-kiri vastava infoga. Kui tegid tellimuse Itella pakiautomaati või kulleriga, siis oleme edastanud paki teenuspakkujale. Kui tegid tellimuse ise järele tulemisega, siis on pakk poes ootamas ja võite sellele järele tulla.

Kui on soov tellida suuremaid koguseid, kui e-poe laoseisus on, siis võtke ühendust sobiva šokolaadipoega ning küsige pakkumist: https://pood.kalev.eu/sokolaadipoed/

Kui Teil on oma tellimuse kohta küsimusi, siis võtke ühendust:

 • Pakiautomaadi ja kulleri tellimuste puhul: kalevipood@orkla.ee tel: +372 5454 1313
 • Tulen ise järele tellimuste puhul leiate poodide kontaktid siit